Biedrība Mākslas menedžmenta un informācijas centrs (MMIC) dibināta 2002.gada 26.februārī. MMIC nodarbojas ar dažādu starpdisciplināru kultūras projektu menedžmentu un producēšanu, kā arī apkopo un izplata informāciju par mākslas aktivitātēm Latvijā un pasaulē.

Mākslas menedžmenta un informācijas centrs ir kultūras organizācija ar vairāku gadu starptautisku pieredzi projektu vadīšanā, to praktiskā organizēšanā un finanšu līdzekļu piesaistīšanā. MMIC sadarbojas ar starptautiskiem sadarbības partneriem 25 pasaules valstīs, starptautiskiem ekspertiem, un starptautiskiem mākslas centriem ar mērķi aktivizēt savu darbību vietējā un starptautiskā mērogā.

MMIC mērķis ir organizēt nacionālu un starptautisku sadarbību mākslas un kultūras jomā, veidojot intensīvu un radošu mākslas apriti, kā arī veicināt Latvijas mākslas popularitāti gan tepat Latvijā, gan arī ārvalstīs. MMIC ir sadarbības partneris vairākām starptautiskām kultūras organizācijām. Organizācijai ir pieredze lielu starptautisku projektu vadīšanā un īstenošanā. 2003., 2004., 2008. un 2012.gadā MMIC organizēja Tēlniecības kvadriennāli Rīga. Savukārt 2004.gadā Tēlniecības kvadrienāle  Eiropas telpa un Vairākuma diktatūra guva atbalstu Eiropas Savienības programmas Kultūra 2000 ietvaros. 2005. un 2006. gadā MMIC strādāja pie programmas Paaudze Eiropa (Generation Europe), izveidojot mobilu, pārvietojamu izstāžu, koncertu, semināru un diskusiju telpu Rozā Māja un to īslaicīgi uzstādot vairāku Eiropas pilsētu depresīvajos rajonos.

 MMIC galvenās aktivitātes:

  • kultūras, izglītības un sociālu projektu izstrāde un menedžments starptautiskā, nacionālā un lokālā līmenī
  • sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, Tallinas Mākslas akadēmiju un Viļņas Mākslas akadēmiju starptautisku izglītības projektu izstrāde un vadīšana
  • starptautiska sadarbības partnerorganizāciju tīkla veidošana un sadarbības projektu realizēšana
  • informācijas savākšana un izplatīšana
  • sociāli aktīvas kultūras telpas veidošana
  • sabiedrības pasīvo grupu iesaistīšana kultūras procesos līdzsvarotas sabiedrības veidošanai un elitārisma izskaušanai kultūras jomā

“Gada balvas vizuālajā mākslā – 2004” noslēguma ceremonijā MMIC, Aigars Bikše un Kristaps Gulbis saņēma balvu – „Gada grupas izstāde” par izstādes vērienu un tēlniecības iespēju aktualizēšanu Starptautiskajā tēlniecības kvadriennālē “Rīga 2004. Eiropas telpa” Rīgas pilsētvidē un Valsts Mākslas muzeja izstāžu zāle “Arsenāls”.

Kā arī MMIC ieguva Rīgas domes Gada balvu mākslā 2004 par veiksmīgu un laikmetīgu tēlniecības iespēju atklāsmi un profesionāli pārliecinošu starptautiska projekta vadību Starptautiskajā tēlniecības kvadriennālē „Rīga 2004. Eiropas telpa”.